Apie Mus

UAB „Kemira GrowHow” jau daugelį metų dirbo Lietuvos žemės ūkio naudmenų tręšimo bei apsaugos srityje ir tapo neatskiriama mūsų šalies žemės ūkio dalimi. Nuo 2009 m. liepos 1 d. UAB „Kemira GrowHow” oficialiai pakeitė savo pavadinimą į UAB „Baltic Agro” ir tapo DLA grupės dalimi. Pasikeitus įmonės pavadinimui, įmonės struktūra bei pagrindinės veiklos kryptys išliko nepakitusios.

Mes ir toliau tieksime Lietuvos žemdirbiams pačius pažangiausius produktus bei teiksime kokybiškas paslaugas. Pagrindinė DLA grupės veikla apima įvairių kokybiškų žemės ūkio produktų gamybą bei tiekimą, paslaugų teikimą, žemės ūkio produkcijos supirkimą ir agropriemonių platinimą per mažmeninės prekybos įmonių tinklą Šiaurės ir Baltijos šalyse. Naujos rinkos, didesnis narių skaičius ir didelė apyvarta – visa tai DLA grupei suteikia pranašumų, svarbių šiuolaikiniam žemės ūkio sektoriui: platus kokybiškų produktų asortimentas; konkurencingos kainos; pridėtinę vertę kuriantys sprendimai. Būdami DLA grupės nariu, mes turime dar daugiau pirkimo galių bei galimybių, ir savo klientams galime pasiūlyti naujus produktus bei paslaugas.

„Baltic Agro” („Kemira GrowHow”) komanda visada vertinama už profesionalumą ir patikimumą. Didžiausią dėmesį mes skiriame savo klientų problemoms ir visada ieškome geriausio būdo jas išspręsti.